Kreatívne kurzy

KREATÍVNE KURZY.  TVORENIE NÁS BAVÍ - ZASTAV SA A TVOR

KREATÍVNY KLUB LUNA, o. z.

Je miestom pravidelného stretávania sa aktívnych, kreatívnych ľudí, ktorých baví tvoriť a mať radosť z výsledku.

Komu je klub určený?

Ponúkame priestor pre tvorivú činnosť mladým aj starším, ženám aj mužom, klubové aktivity nie sú určené len pokročilým, výtvarne nadaným „kreatívcom", ale aj začiatočníkom. Podstatné je chcieť niečo pekné tvoriť a radosť z výsledku.

Čo nájdete v klube?

Ponúkame príjemné prostredie pre tvorivú činnosť v centre Bratislavy, vybavenie kreatívnymi potrebami a materiálmi, dobrú kávu, čaje, domáce limonády.

Čomu sa venujeme?

V každom ročnom období sa v klube venujeme aktuálnym témam a technikám v súlade s ročnými obdobiami. Pripravujeme a vyrábame napr. sezónne dekorácie, darčeky, zdobíme kraslice, maľujeme na hodváb, či so žehličkou, vyrábame recy veci - zo starého nové a mnoho ďalších.

Organizujeme:

• KREATÍVNE KURZY, ktoré Vás budú inšpirovať k vlastnej tvorbe v spoločnosti podobne „orientovaných“ účastníkov
  • tematické akcie ako "Tvorivé Vianoce", "Urob, zabaľ, podaruj" a pod.
  • kreatívne workshopy a tvorivé dielne
  • firemné team buildingy
  • tvorivé eventy
  • večery so zaujímavými osobnosťami.

Môžete si pozrieť naše videá na "youtube"  a FB, tiež množstvo fotografií v galérii tejto stránky.

KREATÍVNY KLUB LUNA je aj na Facebooku.