Spolu a Naplno 2023

Pri príležitosti Svetového dňa starých rodičov a seniorov sa uskutoční 3. ročník medzigeneračného podujatia 

Spolu a Naplno 22.7. - 23.7 2023 v Medickej záhrade (Letná čitáreň).

Čaká Vás pestrý program -  medzigeneračné cvičenia, workshopy, besedy a poradenstvo z oblasti zdravia, životného štýlu, financií, divadielko pre deti a tvorivé dielne.

Príďte stráviť spolu s celou  rodinou zaujímavý víkend, spravte niečo pre zdravie a dozviete sa veľa zaujímavých informácií. 

Tešíme sa Vás

Vstup  voľný

 

Milí priatelia,
Klub Luna s partnermi - Poštovou bankou, so spoločnosťou Kompava, Slovenskou zdravotníckou univerzitou, Staromestskou knižnicou pripravili
pre vás podujatie pri príležitosti Svetového dňa starých rodičov
a seniorov Spolu a Naplno, ktorý sa uskutoční 22.- 23.7. v Medickej záhrade.
Na návštevníkov budú čakať pohybové aktivity a cvičenia, workshopy, besedy, poradenstvo a obľúbené medzigeneračné tvorivé dielne, interaktívne divadielko pre deti. Za absolvovanie aspoň 3 aktivít - cvičení, testu finančnej gramotnosti a účasti na workshopch sú pripravené pre účastníkov darčeky. Návštevníci si tiež budú môcť odmerať stav ciev na prístroji Max Pulse v stánku spoločnosti Kompava. Pitný režim si budete môcť doplniť hypotonickým iontovým nápojom s vitamínmi, minerálmi a prírodnými extraktmi. Nedeľný program 23.7. o 15.15.hod sme doplnili workshopom : Seniori vo svete informácií, ktorý pripravil Miloš Nemeček, čestný predseda Asociácie tlačených médií.
Pozývame Vás stráviť chvíle so svojou rodinou, kamarátmi, ale aj ľuďmi, ktorí sa chcú dozvedieť informácie z rôznych oblastí, zacvičiť si v krásnom prostredí Medickej záhrady, tvoriť so svojimi deťmi či vnúčatami, stretnúť sa so zaujímavými a inšpiratívnymi ľuďmi.