Príhovor august 2022

Milí priatelia,

leto a prázdniny pomaly končia. Verím, že ste si ho užili so svojimi blízkymi, zažili ste veľa pekného a nabrali ste energiu do jesenných a zimných dní.

My v klube nedovolenkujeme, ale pripravujeme program na druhý polrok a 7. ročník Senior Friendly, kde pre vás pripravujeme zaujímavý program a viaceré novinky.

Viac sa dozviete na www.seniorfriendly.sk.

Do kalendárov si zaznamenajte dátum 14. a 15.10.2022, kedy sa uskutoční 7. ročník Senior Friendly v Zichyho paláci.

Súčasťou Senior Friendly je každoročne medzigeneračná fotografická súťaž Krásne Spolu. To je šanca pre Vás všetkých, ktorí ste svoje zážitky dokumentovali. Ak sa chcete súťaže zúčastniť, zašlite 1-2 fotografie zachytávajúce okamihy zo života viacerých generácií.

Víťaz súťaže získa víkendový wellness pobyt v hoteli Patince a ďalší ocenení, ktorých vyberie odborná porota, dostanú výživové doplnky spoločnosti Kompava a darčekové koše.

Prihlasovanie do 30.9.2022 na www.seniorfriendly.sk

A aby som nezabudla. Máme pre vás pripravený zaujímavý klubový program, ktorý nájdete tiež na web stránke.

Prajeme krásne dni neskorého leta.

Váš klub Luna.