Novy projekt - Tvorivosť spája komunity

Kreatívny Klub Luna, o. z. realizuje s finančnou podporou Nadácie mesta Bratislavy

Tvorivosť spája komunity

Projekt je určený rôznym generáciám, ale najmä seniorom, ktorí chcú rozvíjať svoje tvorivé schopnosti. Uskutočňovať sa bude  formou kreatívnych workshopov pre malé skupiny so zameraním na tieto

tvorivé a umelecké aktivity ako: maľovanie na sklo a porcelán, tvorba mozaiky, modelovanie z rýchlo schnúcej hmoty, suché plstenie, maľovanie žehličkou, smaltovanie, dekorovanie sviečok, krakelovanie, quilling, embossing a podobne.

Tvorivé stretnutia (workshopy) sa uskutočnia v mesiacoch júl - november v priestoroch Klubu Luna na ulici 29. augusta č. 34.

Pre vybraných účastníkov je účasť bezplatná.

Ak by ste sa chceli tohto projektu zúčastniť,

napíšte nám na: info@klubluna.sk, alebo sa informujte na t. č. 0910 724 522 v priebehu júla -augusta.

Počet miest je obmedzený.