Leto 2021 v KKL

Milí priatelia, návštevníci a priaznivci Klubu Luna,

začali nám letné dni, veríme, že budú slnečné a budeme sa môcť kúpať, venovať sa turistike, prechádzkam, ale hlavne stretnutiam s rodinou a svojimi blízkymi. Mnohí z nás sa rozhodli stráviť leto a dovolenku doma na Slovensku. Pre tých, ktorí chcú stráviť letné dni aktívne a tvorivo, Klub Luna pripravil na júl a august zaujímavý, medzigeneračný  program. Počas júlových a augustových mesiacov, raz týždenne Vás radi uvítame na tvorivých stretnutiach a kurzoch. Aktuálny program nájdete na našom webe a Fb.

Pri príležitosti 1.ročníka Svetového dňa starých rodičov a seniorov,  sme spolu s OZ BAGAR, pripravili medzigeneračné podujatie pre starých rodičov a ich vnúčatá. Podujatie sa uskutoční 25.7.2021 od 15. do 18. hodiny v priestoroch Klubu Luna .Pod vedením lektoriek Kreatívneho Klubu Luna  budete môcť spolu s vnúčatami tvoriť rôznymi technikami.

V júli -  28.7. 2021, sa uskutoční aj tradičné podujatie Medzigeneračné tvorivé dielne v Letnej čitárni v Medickej záhrade,  ktoré organizujeme so Staromestskou knižnicou. Na tieto podujatia je vstup voľný.

V júli spúšťame aj ďalší  medzigeneračný projekt : Tvorivosť spája komunity, ktorý budeme realizovať s finančnou podporou Nadácie mesta Bratislavy. Podrobnosti o tomto  projekte a možnosti prihlásenia sa pre záujemcov, čoskoro uverejníme na našich stránkach.

Srdečne Vás pozývame na všetky akcie a podujatia, ktoré sme pre Vás pripravili.

Krásne leto a veľa tvorivých nápadov Vám želá Klub Luna.